Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
28 лютого 2017 року
Робоча нарада...
Спектр повноважень Ковельської райдержадміністрації досить широкий і розуміючи високий рівень відповідальності за ефективність їх реалізації,  голова райдержадміністрації Віктор Козак  послідовно і наполегливо здійснює діяльність спрямовану на забезпечення дієвого і результативного функціонування бюджетних установ району. Серед питань, які доводиться вирішувати керівнику району є чимало таких, що потребують терміного і невідкладного реагування, дієвого і результативного вирішення.
Так, днями Віктор Теодосійович провів  робочу нараду за участі  директора Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Андрія Герасимчука, керівника відділу освіти райдержадміністрації  Ірини Ревейчук та начальника відділу містобудування і архітектури райдержадміністрації Івана Чуліпи  з метою вирішення  актуальних та нагальних питань електропостачання бюджетних установ району. В ході роботи було детально обговорено існуючу проблематику, закцентовано на першочергових діях влади та електропостачального підприємства.  Віктор Теодосійович закликав до  консолідації зусиль задля належної  діяльності усіх бюджетних установ району.
З поміж іншого  посадовці обговорили низку питань щодо реалізації  інвестиційних проектів в галузі освіти району, господарських питань щодо експлуатації транспортних засобів, що перебувають на балансі відділу освіти та інші.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація